Argemon Denizcilik Sörvey Gözetim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
  • info@argemon.com.tr
  • class@argemon.com.tr
  • +90 216 693 0236
  • TR
  • EN
  • Banner Genel

KURUMSAL

MİSYON

ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak uluslararası gözetim ve sörvey konularında 2010 yılından bu yana edindiğimiz tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile P&I, H&M, Gözetim, Sigorta ve Ekspertiz alanlarında mutlak tarafsızlık, güvenilirlik, gizlilik ve bağımsız anlayış içerisinde sizlere kaliteli hizmet vermektir.

VİZYON

Yirmi yılın üzerindeki deniz tecrübemiz ve içerisine sığdırdığımız on yıla varan ofis, sigorta iş tecrübemizi kullanarak, deneyimli, genç ve dinamik kadromuz ile birlikte dünya çapındaki saygıdeğer müşterilerimize; güvenilir, tarafsız, bağımsız, profesyonel bir anlayışla yedi gün yirmi dört saat makul fiyatlarla hızlı ve kaliteli hizmet vermek, sektöründe lider, iyi tanınmış bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Tarafsız, kaliteli, güvenilir ve istenilen zamanda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
• Riskleri değerlendirip, sürekli iyileştirmeyi amaçlayan yönetim sistemimizin etkin bir şekilde uygulanmasını ve yürütülmesini sağlamak,
• Tüm ilgili paydaşlarımız ile tarafların birbirlerine katkı sağladığı, barışçıl ve etkin bir çalışma sistemi ve ortamı oluşturmak,
• Katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm süreçlerimizde liderliği ve çalışanlarımızın katılımını teşvik etmek, gerekli eğitimlerin alınmasını sağlamak.
• Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve insana duyarlı olmak.

DEĞERLERİMİZ

• Müşterilerimize en üstün kalitede hizmet sunmak.
• Dürüstlük, şeffaflık, adalet, tarafsızlık ve saygıyı temel prensipler olarak görmek.
• Müşterilerimizi ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş olarak kabul ederek rakiplerimiz ile doğru ve adil bir şekilde yarışmak.
• Çalışanlarımızın haklarına saygılı olmak ve alınan kararlarda adil davranmak.
• Şirketin kimliğini sürekli geliştirmek, iletişim ve pazarlama aktivitelerinde şeffaf ve güvenilir olmak.
• Müşterilerimize ait verilerin gizliliğine önem vermek.
• İşlerimizde iş sağlığı ve güvenliği, çevre konularına daima öncelik tanımak.
• Kaliteli hizmet sunmak ve kendimizi iyileştirmek için daima süreçlerimizi teknolojiyi de kullanacak şekilde iyileştirmek ve çalışanlarımızın gerekli eğitimleri almasını sağlamak

TARAFSIZLIK VE BAĞIMSIZLIK TAAHHÜDÜ

ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ., hizmetlerini uygun olarak yürüttüğü şartların gerektirdiği ölçüde bağımsızdır. ISO/IEC-17020:2012 “Muayene Kuruluşları için Genel Kriterler” çerçevesindeki şartlara bağlı olarak, hüküm ifade eden Ek A’ da öngörülen ve aşağıda belirtilen asgarî kriterleri de karşılamaktadır.

1. ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. konunun taraflarından bağımsızdır.

2. ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ve personeli, yürüttükleri muayene faaliyetlerine ilişkin hüküm verme bağımsızlıkları ve doğruluklarıyla çatışmaya neden olabilecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almazlar. Özellikle; muayene ettiği öğeleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumunda olmazlar.

3. ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.; muayene ettiği öğeleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumundaki bir tüzel kişiliğin bir parçası olamaz.

4. ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. muayene ettiği öğeleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumundaki ayrı bir tüzel kişilikle, aşağıdaki yönlerden bağlantılı olamaz:

− Sahiplerin, muayene sonuçlarını etkileyebilme güçlerinin olmaması durumu hariç, söz konusu ayrı tüzel kişilikte de sahiplik durumu,
− Muayene sonuçlarını etkileyebilecek bir fonksiyonları olmamaları durumu hariç, yönetim kurullarında veya eşdeğerlerinde, muayene kuruluşunda da sahipliği olanların temsilcilerinin bulunması durumu,
− ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. nin ve söz konusu ayrı tüzel kişiliğin, bunun muayene sonuçlarını etkilemeyecek durumda olması hariç, aynı üst yönetim kademesine doğrudan bağlı olması durumu.
− ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ile söz konusu ayrı tüzel kişilik arasındaki muayene sonuçlarını etkileyebilecek sözleşmeye bağlanmış taahhütler veya diğer hususlar.

Kısaca kuruluşumuz standartta yer alan bağımsız, tarafsız ve dürüst olma ilkesi gereğince, özellikle ölçüm, analiz, test, muayene ve değerlendirme çalışması yapılan ürünlerin tasarımı, üretimi, montajı, tedariki ve kullanımı ile veya rekabet koşulları ile doğrudan ilgili olamamaya önem vermektedir. Bu kapsamda olmak üzere hizmet verilen işletmelerin büyüklüklerine, konumlarına, siyasi yaklaşımlarına ve sosyal statülerine bakmadan, bütün kuruluşlara eşit koşullarda, bilimsel değerlendirmeleri esas alarak, çıkar gözetmeden ve hiçbir baskıya maruz kalmadan faaliyetlerini gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

• Güvenilirlik
• Çalışma memnuniyeti
• Teknoloji kullanımı
• Sürekli yenilenme
• Çalışan sağlığı ve güvenliği
• Personel eğitimi

Şirketimiz bünyesinde bir Kaptan, bir gemi baş mühendisi,bir makine mühendisi,bir deniz ulaştırma ve işletme mühendisi,2 gemi güverte zabiti(acente departmanı müdürü),part time bir kimya, bir metalurji ve bir gıda mühendisi ile 2 adet yardımcı elemanımızla hizmet vermekteyiz.

Çalışma ilkelerimiz ışığında ve verilen iş talimatları doğrultusunda, siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel ve bağımsız çalışma anlayışı ile yüksek kalitede hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz.

 

Kapt.Fethi Barbaros Arsan
Genel Müdür

Argemon Uluslararasi Gozetim Belgesi
Deniz Ticareti Gozetim V2

Kurumsal

Kurumsal

Şirketimiz “Argemon Denizcilik Sörvey Gözetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi” uluslar arası gözetim ve sörvey konularında 2010 yılından bu yana faaliyet göstermekte ve deneyimli kadrosu ile P&I, H&M, Gözetim...

Devamını Oku

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

P&I SÖRVEYİ, H&M SÖRVEYİ, YAT SÖRVEYİ, ÖZEL YÜKLER, UHT TESTLERİ, YÜKLEME ÖNCESİ SÖRVEYILERİ, ÇETELE TUTMA VE DENETLEME, KARGO TAHLİYE SÖRVEYİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

Ekibimiz

Ekibimiz

Her biri kendi alanlarında uzman kadromuz ile tanışın. Genel Müdürümüz Fethi Barbaros Arsan ve Marine Surveyor ekibimizin doğrudan iletişim bilgilerine erişebilir kendileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

ARGEMON DENİZCİLİK SÖRVEY GÖZETİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Tanıtım Filmini izlemek için tıklayın.
Argemon ile Güvende Kalın

Devamını Oku

Bize Ulaşın

Adres

Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad.
No:142 Daire:6 Maltepe/İST

Telefon

Telefon +
+90 216 693 0236
Faks +
+90 216 693 0237

E-posta & Web

E-posta +
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web +
www.argemon.com.tr

Ulaşım & Bize Yazın